Zpět na seznam aut

"Micca"
Mazda MX-5 NC

Micca, tedy Mazda MX-5 NC je sakra kočka, do které je snadné se na první pohled zamilovat. Krásná barva, parádní kola, elegantní křivky, proporce, které by jí mohla nejedna plechovka závidět. Někteří pravověrní emixpětkaři jí vyčítají plnější tvary a nějaké to kilo navíc. Jenže to z ní právě dělá společnici, se kterou si i ten delší výlet užijete na plný pecky.
Stejně jako všechny Miaty, je i ona ostrá jak samurajský meč a zatáčkami se proplétá s ladností náctileté gymnastky. Zároveň vám ale nabídne notnou dávku pohodlí a prostoru, polohovatelný volant, pořádný kufr, do kterého se ve dvou sbalíte i na týdenní dobrodružství, nebo čtyři držáky na pití pro případ, že jste na cestách vybíraví a nevíte, jestli máte zrovna chuť na cuba libre nebo plechovku Plzně. Samozřejmě, předpokládáme, že řidič zůstane u Red Bullu :).

Vytáhněte ji na výlet a uvidíte sami, že loučení se bez slz neobejde.

Technické údaje:
Model: Mazda Miata NC
R.v. 2006
Motor: 1.8i
Výkon: 125 koní
Převodovka: Manuální
Pohon: Zadní
Barva: Pravá červená
Střecha: Ruční
Místa: 2

Výbava:
2x airbag, elektrická okna, rádio s CD/MP3, nastavitelný volant, ESP, a na Miatu raritní 4 držáky na pití, spoustu kastlíků a poměrně velký kufr.

Zvláštní znamení:
Sportovní, ale nevytřese z vás duši a vejde se i váš partner se vší bagáží a kávou pro oba. Hodí se i pro méně zkušené a klidnější řidiče.

Půjčovné:
1 den: 2490 Kč
2 - 7 dní (cena za den): 2000 Kč
Víkend: 5490 Kč
V případě dlouhodobého pronájmu individuální cena dle dohody.

Objednat