Všechna naše auta máme stejně rádi a všechna stejným dílem hýčkáme. Je to zkrátka jako s dětmi. Rádi věnujeme svou péči i vaším kabrioletům, aby vypadaly stejně krásně jako ty naše. “


Ucelená řada na péči o střechy kabrioletů značky RENOVO®

 

Na Plátěné střechy:

 

Soft Top Canvas Cleaner (čistič na plátěné střechy)   návod

Soft Top Canvas Cleaner  je nejlepší čistič na trhu pro čištění vaších plátěných nebo mohérových střech.
Snadno aplikovatelný čistič lehce odstraňuje nečistoty a hluboko usazenou špínu a je zejména učinný na odstranění nevzhledného zeleného zabarvení způsobeného tvorbou mechu a plísně na plátěných střechách.
Používejte k dokonalému vyčištění a přípravě vaší střechy před aplikací impregnace Ultra Proofer nebo našeho zázračného dobarvovacího elixíru Soft Top Reviver!

499Kč

500ml

Soft Top Reviver (barva)

Soft Top Reviver je oživovač/dobarvovač plátěných střech. Tato unikátní a inovativní receptura vyvinuta přímo pro střechy kabrioletů se snadno nanáši a má až neuvěřitelné výsledky, ať už na lehce vyšísovaných, nebo velmi silně vybledlých plátěných střechách vašich kabrioletů a roadsterů. Soft Top Reviver je k dostání v barvách černá, tmavě modrá, tmavě zelená, tmavě červená a hnědá a je doslova jako  „nová střecha v láhvi“. 
Po dobarvení doporučujeme dokončit proces obnovení použitím speciální impregnace Ultra Proofer.

 

1149 Kč

1000 ml

Ultra Proofer (impregnace)   návod

Ultra Proofer je impregnace která dokonale zakonzervuje a ochrání vaší střechu. Nejen, že obnoví vodoodpudivé vlastnosti vaší střechy jako by byla nová, ale obsahuje i inhibitory které chrání plátno před mechem a plísní a škodlivými učinky UV záření!

 

999 Kč

1000 ml

 

Na vinylové střechy:

 

Vinyl Soft Top Cleaner (čistič na vinylové střechy)   návod

Vinyl Soft Top Cleaner je ten nejúčinnější a nejlepší čistič na vinylové střechy ať jsou sebevíce zašpiněné!
Tento snadno aplikovatelný čistič na vodní bázi odtsraní nejen běžnou špínu, sůl, pyl a ptačí trus ale i šmír a dokonale připraví vaší vinylovou střechu pro naší impregnaci Vinyl Ultra Proofer.

449 Kč

500 ml

Vinyl Ultra Proofer (impregnace)   návod

Vinyl Ultra Proofer je impregnace která dokonale zakonzervuje a ochrání vaší střechu. Nejen, že obnoví vodoodpudivé vlastnosti vaší střechy jako by byla nová, ale obsahuje i inhibitory které chrání vinyl před mechem a plísní a škodlivými učinky UV záření! 

449 Kč

500 ml

 

Na plastová a slídová okna:

 

Plastic Window Polish (leštěnka na plastová okna)

Teď, když máte střechu dokonale obnovenou a ošetřenou je nejvhodnější doba případně odstranit škrábance a „mléčný nádech“ který zhoršuje výhled přes vaše plastové/slídové zadní okno. Plastic Window Polish je téměř zázračná leštěnka vyvinutá přímo na slídová okna kabrioletů, která snadno odstraní drobné škrábance na povrchu slídových a plastových oken které zhoršuji vzhled ale především průhlednost okna.

399 Kč

50 ml


549 Kč

100 ml

Protože jeden pohled řekne více než tisíc slov, připravili jsme pro vás ukázková videa. Brzy se dočkáte lepších, na kterých bude i samotný postup!

Impregnace na plátěné střechy                         Impregnace na plátěné střechy - 2.část                     Impregnace na vinylové střechy 

Objednávejte na: info@icabrio.cz nebo na tel: 733 628 360

 

Dále nabízíme: 

Odborné čištění, obnovování barvy a impregnace plátěných a vinylových střech kabrioletů.  Rádi váš kabriolet také ručně umyjeme, navoskujeme, vyleštíme, vyčistíme a vytepujeme interiér.

Používáme pouze prověřenou autokosmetiku značky Renovo, vyvinutou speciálně pro kabriolety. Prostředky jsme vyzkoušeli na našich vlastních vozech, za výsledek tedy ručíme. Vozidla nečistí žádní zaměstnanci, ale my osobně, takže se nemusíte bát špatného zacházení.             

Ceník služeb:

Speciální čištění a renovace střech kabrioletů - cena závisí na množství použitých prostředků
 (hloubkové čištění, obnovování barvy a impregnace plátěných i vinylových střech)

Orientační ceník včetně prostředků:
 Běžné znečištění, pravidelná údržba: cca 2500 Kč
 Střední znečištění, vyšisovaná střecha: cca 3500 Kč
 Silné znečištění, plíseň, mech, atd.: cca 4900 Kč

Ruční a tlakové mytí: 350 Kč
(mytí wapem a šamponem)
Ruční a tlakové mytí + leštění: 1500 Kč
 (mytí wapem a šamponem, leštění jemnou brusnou, nebo voskovou pastou)
Čištění interiéru suchou cestou: 700 Kč
(čištění a napouštění palubky, dveří a plastových dílů, mytí skel, luxování)
Čištění interiéru mokrou cestou: 1500 Kč
 (čištění a napouštění palubky, dveří a plastových dílů, mytí skel, luxování, tepování sedadel, stropu a koberců, hloubkové čištění kožených sedadel)